Vítejte v programu ženského zdraví Akademie života

Tento program postupně doplňujeme .... děkujeme za trpělivost.

Aby naše tipy a doporučení byly pro vás maximálně přínosné a přinesly vám co nejkonkrétnější odpovědi na situace, které řešíte, budeme rády, když nám vyplníte tento:
Dotazník - ženské zdraví. 


Podívejte se na tipy pro péči o své zdraví určené pro vaši věkovou skupinu

Program pro mladé ženy do 25 let

Menstruace

Většina dívek se smířila s bolestivou menstruací, PMS, výtoky, bolestmi břicha atd. Každý měsíc přitom trpět nemusíme, menstruace se dá prožívat i bez bolestí a výkyvů nálad.

Péče o problematickou pleť

Téměř všechny dospívající dívky (i chlapci) se potýkaly s mastící se pletí a akné, což může být způsobeno hormonálními změnami. Správná péče o pleť může tyto problémy zmírnit a eliminovat.

Péče o vlasy

Pleť není to nediné, co je zatíženo nadměrnou produkcí mazu. Časté mytí vlasů a stylizace také může vlasy poničit a stres může napomoci nadměrnému vypadávání.

Program pro dospělé ženy od 25 do 45 let

Těhotenství

Že se během těhotenství nemá pít alkohol a kouřit je obecně známo. Řádna příprava fyzického těla je ovšem důležitá i před otěhotněním.

Péče o namáhanou pleť

Každodenní líčení a vnější vlivy mají na naši pleť velký vliv a je potřeba pleti začít pomáhat se s těmito změnami vyrovnávat.

Péče o tělo

V tomto věku nejčastěji přicházejí váhové změny a fyzicky se projevují různé dlouhodobé špatné návyky. Je to nejvyšší čas pro léčbu a prevenci.

Program pro ženy elegantního věku od 45 let

Klimaktérium a Menopauza

Období, které je pro mnoho žen strašákem. Obávají se nepříjemných průvodních projevů a mají pocit, že už je nic hezkého nečeká. Tento stres spolu s fyzickými změnami se podepisuje i na naší duševní pohodě.

Péče o zralou pleť

Nějaká ta vráska už zdobí náš obličej a barva vlasů přechází do stříbrného odstínu. Péče o pleť i celé tělo si vyžaduje důkladnější a současně i citlivější přístup a tomu odpovídající pečující produkty.

Péče o zdraví

Ozývají se různé bolesti kloubů, snížená pohyblivost, slabší imunita - je potřeba tomu věnovat náležitou aktivní péči a zmírňovat tak jejich příznaky.