Jsem Anna Bartošová

Provedu vás oblastí ženského intimního zdraví tak, abyste žila zdravým a spokojeným životem.

Sama jsem si prošla řadou lékařských ordinací a zákroků při řešení svých zdravotních potíží…

… např. na urologii, když jsem měla velké bolesti s močákem mi řekl lékař, že jsem „učebnicový příklad“ a musím „ihned na operaci“. Když se ale udělala všechna potřebná vyšetření, žádná operace nebyla. Ani injekce, ani prášky, nic… nebylo totiž na co, byla jsem prý zdravá. Říkala jsem si – je super, že jsem zdravá (kdo by nechtěl být?), ale proč mám ty hrozné bolesti, a co teda s tím mám dělat?

Začala jsem hledat odpovědi – co to může být, co mám dělat, proč jsou výsledky v pořádku ale já mám stále tak velké bolesti…

… a tady v těchto situacích, v tom hledání příčin mých zdravotních problémů, začala má „vědomá cesta“. Uvědomila jsem si, že na některé věci se mohu dívat i jinak, z jiného úhlu pohledu, než jak jsem byla do té doby zvyklá a jak jsem si myslela, že to má být. Tato cesta pokračovala na seminářích a kurzech osobního rozvoje a sebepoznávání. 

Začala jsem poznávat sama sebe – kdo vlastně jsem, kdo je ta žena, co tady sedí, co cítí, co chce, zda je spokojená? Pochopila jsem, že když chci něco změnit, tak to předně musím změnit sama v sobě, že nikdo jiný nemůže za to, co se mi děje a že jen já sama jsem zodpovědná za svůj život.

Velikou pozornost i dnes věnuji vnitřnímu světu (především vnitřnímu dítěti i vnitřní ženě).

Vytvořila jsem proto projekt Akademie života, který ve svých začátcích byl tvořen 2 sekcemi:

1) sebepoznávání – v rámci kterého jsem pořádala přednášky, ženské kruhy, víkendové semináře a vytvořila videokurz s hlavním tématem péče o své vnitřní dítě a svou vnitřní ženu

2) fyzická péče – vyjádřena formou masáží, které dělám, především relaxační, Dornovu metodu, Spinal Touch a manuální lymfatické masáže

Až časem mě životní situace přitlačila a musela jsem si přiznat známé přísloví o „kovářové kobyle“, zejména v oblasti fyzické péče.

Jak se v mém životě objevilo tianDe  

V té době jsem si potřebovala dokoupit nějaké krémy a řekla jsem si, že vyzkouším něco nového. Narazila jsem na tianDe, zaregistrovala se a nakoupila si produkty se slevou. Co mě ale přivedlo k tomu, že jsem se rozhodla věnovat tianDe i obchodně byly na začátku tělové soli, které se používají i na rozproudění lymfy, což bylo velice blízké k lymfatickým masážím, které dělám. Postupně se přidaly i další produkty pro zdraví, především hygienické vložky, fytonáplasti a fytogely.

Pamatuji se, jak mě cca rok předtím, než jsem se sama zaregistrovala do tianDe, oslovila jedná známá a nabídla mi vložky cca za 170 Kč – dívala jsem se na ní, zda nespadla z višně, proč bych si kupovala vložky za 170 Kč, když si je v drogérii mohu koupit za 39 Kč. V té době jsem ale ještě nevěděla, že hygienické vložky, které jsou běžně k dostání, jsou vyráběny z odpadního materiálu a že se tím pádem vlastně nemohu divit, že mám různé výtoky, svědění a další potíže, tak jako i řada dalších žen. 

Dnes si ráda kupuji vložky za 115 Kč (mám je za tuto VIP cenu) protože vím, že si na velmi citlivá místa přikládám kvalitní materiál s obsahem bylinek, které mi pomáhají nastolit celkovou rovnováhu a harmonii mého organizmu. Začala jsem je používat i proto, že v menopauze jsem měla různé návaly a odmítla jsem užívat hormonální produkty, které mi navrhoval gynekolog.

Je skvělé, že se sortiment tianDe rozšiřuje i o další produkty, na které se těším, jako jsou např. proteinové koktejly, doplňky stravy, které určitě použiji při hubnutí, ale také kosmetické produkty, např. zpevňující sérum na řasy a obočí, hyaluronové sérum na pleť či masážní olej Tajemství energie Čchi a další.

Děkuji, že jste zavítala na mé stránky. Věřím, že pokud hledáte odpovědi na své zdravotní potíže z oblasti ženského intimního zdraví, že tady najdete inspirace na jejich zvládání a řešení. Jsem ráda, že nepodceňujete tuto oblast a věnujete jí pozornost a tím i pozornost sama sobě a svému zdraví.

Budu velice ráda, když se na svých cestách potkáme a kousek půjdeme spolu. Je skvělé, že vám na sobě záleží.

Klidně mi napište, anebo zavolejte, ráda vás provedu oblastí vědomé péče o sebe.


INSPIRUJTE SE: TOP 5 PRODUKTŮ Z OBLASTI ZDRAVÍ