Můj příběh

Autorka Akademie života

Provedu vás oblastí ženského intimního zdraví a pomohu vám zbavit se omezujících fyzických projevů a posílit svou ženskou esenci a své sebevědomí. Budu velice ráda, když se na svých cestách potkáme a kousek půjdeme spolu. Je skvělé, že vám na sobě záleží.

Vracíme se z dovolené. Zastavujeme na benzínové pumpě. Musíme. Potřebuji na toaletu. Rychle, honem, teď. Běžím. Chce se mi tak moc čúrat, už to nemohu vydržet, snad tam doběhnu. Ještě musím zaplatit za použití WC... a pak vlítnu dovnitř. Sedám – uf! Stihla jsem... jenže.... nic – nemohu se vyčúrat. Tlačím – nic – bolest, šílená bolest, jako kdybych tam dole měla tisíc jehliček. Nejde to. Prostě to nejde. Odcházím z toalety.

Sedáme si do restaurace a objednáváme něco k jídlu. Au! Břichem mi projede ukrutná bolest a pocit – čúrat. Hned! Běžím – už neplatím, jen kývnu na obsluhu. Udivený pohled pána, který ten rajón má pod kontrolou. Pouští mě (bez placení ☺). Dosedám na prkýnko – a opět – nic. Nechápu. Odcházím a držím si břicho, spíše podbříšek plný bolesti. Pak si to celé znova zopakuji (ale pro úspěch a zábavu to teda rozhodně není). Až na potřetí se mi podaří malinko vyčúrat... a nastane malinká úleva.

Cítím se zvláštně. Co se to najednou děje? Bolí mě celý podbřišek a těch tisíc jehliček také dávají pocítit, že tam pořád jsou. V autě sedím skutečně jako na jehlách a nemohu se dočkat, když už konečně dojedeme domů.

 

Návštěva u lékaře – cévkování – mno, nic moc zážitek. Sice neumírám, ale také to teda nemusím a už vůbec ne opakovaně.

Verdikt: "Paní Bartošová, jste přímo učebnicový příklad a musíte hned na operaci!" 

Následně po dalších vyšetřeních se ale upustilo jak od operce, tak i od navrhovaných injekcí a dokonce i od medikamentace. Prý podle výsledků jsem zdravá.

S rozpačitým pocitem jásám. Supr, skvělé, jsem zdravá, kdo by nechtěl být? Ale co ty šílené bolesti?

Prošla jsem řadou lékařských ordinací a zákroků a hledala jsem odpovědi na otázky: Co to může být? Co mám dělat? Proč jsou výsledky v pořádku, ale já mám stále tak velké bolesti?

… a tady v těchto situacích, v tom hledání příčin mých zdravotních problémů, začala má „vědomá cesta“. Začala jsem objevovat i jiný svět a jiné uhly pohledu na vše, co se kolem nás a uvnitř nás děje. Uvědomila jsem si, že na některé věci se mohu dívat i jinak, než jak jsem byla do té doby zvyklá a jak jsem si myslela, že tak to má být, protože tak jsem byla vychována a v tom jsem vyrůstala. Tato cesta pokračovala na seminářích a kurzech osobního rozvoje a sebepoznávání. 

 

Začala jsem poznávat sama sebe – kdo vlastně jsem. Kdo je ta žena, co tady sedí? Co cítí? Co chce? Je v životě spokojená? Pochopila jsem, že když chci něco změnit, tak to předně musím změnit sama v sobě, že nikdo jiný nemůže za to, co se mi děje a že jen já sama jsem zodpovědná za svůj život.

Velikou pozornost i dnes věnuji vnitřnímu světu (především vnitřnímu dítěti i vnitřní ženě), který se projevuje do světa vnějšího.

Mám obrovskou radost, že mohu ženám nabídnout produkty, které v takových situacích pomáhají a pomohly již spoustě ženám. Žel, v té době, kdy já jsem si prožívala tyto nepříjemné bolestivé chvilky, tyto produkty a možnosti ještě nebyly na našem trhu k dostání.

A protože dle svých vlastních zkušeností vím, jaké bolesti, trápení a nepříjemné chvíle žena prožívá, když řeší intimní potíže. Jsem neskutečně moc ráda, že mohu ženám ulehčit, ulevit od bolesti, zbavit je obtěžujících a nepříjemných projevů intimního diskomfortu a opět vrátit spokojenost a úsměv na tvář.

 

Děkuji, že jste zavítala na mé stránky. Řešíte bolesti a potíže v intimní oblasti? Jste nespokojená sama se sebou a možná už trochu unavená životem?

Tak jsem ráda, že jste tady. Jste tady správně.

Kontaktujte mě

Věřím, že tady najdete pomoc, doporučení a rady pro řešení své situace. Spolu najdeme cestu pro zdravý a spokojený život. Jsem ráda, že nepodceňujete péči o intimní oblast a věnujete jí pozornost. Tím věnujete pozornost i sama sobě, svému zdraví a svému životu.